Pro nový bazén volejte 773 903 943

Bazény - obdélníkové, oválné a kruhové plastové bazény

Naše společnost nabízí výrobu plastových bazénů až do rozměru 9x4m a s hloubkou 120 - 150cm, které jsou populární pro nižší pořizovací ceny a také zajišťují snadnější instalaci, montáž a údržbu. Naše bazény vyrábíme s dodržením maximální kvality a dlouhé životnosti a jsou vyráběny na stroji s digitální kontrolou švýcarské značky LEISTER.

Obdélníkové plastové bazény

Obdélníkový plastový bazénObdélníkový tvar patří k základnímu provedení bazénu. Plastový bazén s obdélníkovým půdorysem je standardem, umožňuje instalaci do většiny zahrad a je možné ho doplnit praktickým zastřešením. 

Obdélníkové plastové bazény vyrábíme zpravidla s cenou od 23.900 Kč. Jsme přímo výrobci a tak můžeme nabídnout nejnižší cenu na trhu. Chcete kvalitní plastový bazén pro svou zahradu? Obraťte se na Bazény výroba s.r.o.

Oválné plastové bazény

Oválný plastový bazénOválné bazény spojují výhody bazénů obdélníkových a kruhových. Jsou atraktivnější a zároveň umožňují užít si radost z vody a plavání, například pokud se doplní o protiproud. Oválné křivky bazénu působí atraktivnějším dojmem a křivka bazénu vhodně zakomponovaná do architektury zahrady umocní divácký dojem a chápání bazénu.

Ke všem našim bazénům zajišťujeme kvalitní příslušenství jako osvětlení, filtrace vody, bazénové lemy, protiproudy a mnoho dalšího. Využijte naše kontakty a zjistěte si, co vše pro vás můžeme udělat.

Obdélníkové plastové bazény z naší výroby

Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů
Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů

 

Oválné plastové bazény z naší výroby

Oválný plastový bazén Oválný plastový bazén Oválný plastový bazén
Oválný plastový bazén Oválný plastový bazén Oválný plastový bazén

Novinky

» AKCE JARO 2023

Při objednávce do konce března 2023 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
  • doprava po ČR
  • filtrační písek
  • (vše platí pro kompletní bazénové sety)

» AKCE VELIKONOCE 2021

» ZIMNÍ AKCE - Dárky a slevy!

Při objednávce do 30.11.2019 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
- ZDARMA tester bazénové vody - slouží k měření hodnot chloru a Ph bazénové vody
- kompletní vysavač bazénu DE LUX
- tepelná izolace dna bazénu
- filtrační písek
(vše platí pro kompletní bazénové sety)

» Nové ceny

» Nejmodernější technika na trhu!

Od roku 2015 disponujeme nejmodernější technikou svařování na trhu - odolné a kvalitní spoje při výrobě bazénů díky moderní technologii!

» DOPRAVA ZDARMA

Každý náš bazén ZDARMA odvezeme - tato nabídka platí pro ČR a bazénové sety standardní šířky 3 metry.

» Doplněna fotogalerie bazénů

Dnes jsme na vaše přání doplnili fotogalerii našich bazénů o nové fotografie z našich realizací. Můžeme se pochlubit opravdu krásnými fotkami. Přesvěčte se!

» 3000 bazénů hotovo !!!

Dokončili jsme realizaci plastového bazénu s pořadovým číslem: 3000. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a vzhůru do další tisícovky.

Fotogalerie Fotogalerie - Technologie - Technologie a napojení nového plastového bazénuFotogalerie - Zvýhodněné sety - Zvýhodněný bazénový set 6Fotogalerie - Instalace bazénů - Zapuštění plastového bazénu na místoFotogalerie - Instalace bazénů - Kancelář - výroba plastových bazénůFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Naše bazény - Naše plastové bazény Fotogalerie - Technologie - Technologie a napojení nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Zapuštěný zahradní bazén od Bazény-výrobaFotogalerie - Naše bazény - Instalace plastového bazénuFotogalerie - Výroba bazénu - Výroba bazénu - z výroby plastového bazénu
Plastové bazény
Plastové bazény ve vysoké kvalitě !!!
Telefon 773 903 943
Adresa Boleslavská 23, 27715 Tišice - Chrást
E-mail info@bazenyvyroba.cz

Plastové bazény - akční ceny a slevy

Kruhový - kulatý plastový bazén od 14 900 Kč
Oválný plastový bazén od 21 900 Kč
Obdélníkový plastový bazén od 23 900 Kč

Plastové zahradní zapuštěné bazény

Naše zahradní zapuštěné plastové bazény jsou vysoce kvalitní a jsme schopni díky tomu že jsme výrobci, navrhnout a zpracovat plastový bazén přesně dle vašich požadavků.

Výroba plastových bazénů

Plastové bazény z naší výroby jsou určeny obetonování a následné úpravě okolí bazénu. Plastové bazény jsou vyráběny stroji s digitální kontrolou švýcarské značky LEISTER.

Doprava, montáž a instalace bazénů

Objednané a vyrobené bazény instalujeme na předem vybetonovanou desku. Naše bazény jsou vyztuženy pro zapuštění do terénu a připraveny pro obetonování.

Akce a ZDARMA ke každé objednávce

Tester bazénové vody
polystyren na izolaci obvodu bazénu
50% sleva na vysavač bazénu DE LUX
Více o akcích a slevách ZDE!

Levné plastové bazény
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ