Pro nový bazén volejte 773 903 943

Český výrobce plastových bazénů - Bazény-výroba s.r.o.

Již několik let se věnujeme především výrobě bazénů a jejich montáži. Za ta léta, kdy v tomto oboru pracujeme, jsme zrealizovali více jak 3000 bazénů, nádrží, ale také plastových jímek a septiků. V největší míře se věnujeme právě bazénům a snažíme se v tomto oboru být jedni z nejlepších na českém trhu.

Výroba plastových bazénů - Chrást Tišice - Výroba a prodej Výroba a prodej plastových bazénů - Chrást Tišice

Bazény, jímky, septiky a nádrže na vodu

Nevyrábíme jen bazény. Zaměřujeme se na zpracování plastů a vyrábíme také nádoby na vodu jako jímky, septiky a další nádrže, především díky kvalitním technologiím a osvědčeným postupům, které máme. Na našich dalších webech, mezi které patří www.vyroba-bazeny.cz, www.bazeny-komplet.cz, www.bazeny-jimky-septiky.cz a další, se můžete seznámit s naší kompletní nabídkou.

Materiál pro výrobu plastových bazénů - Rochling Materiál pro výrobu plastových bazénů - Rochling

V tomto oboru máme více jak desetileté zkušenosti a patříme mezi nejlepší v oboru a zároveň si udržeme příznivé ceny a servis služeb.

Novinky

» AKCE V ELIKONOCE 2021

» ZIMNÍ AKCE - Dárky a slevy!

Při objednávce do 30.11.2019 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
- ZDARMA tester bazénové vody - slouží k měření hodnot chloru a Ph bazénové vody
- kompletní vysavač bazénu DE LUX
- tepelná izolace dna bazénu
- filtrační písek
(vše platí pro kompletní bazénové sety)

» Nové ceny

» Nejmodernější technika na trhu!

Od roku 2015 disponujeme nejmodernější technikou svařování na trhu - odolné a kvalitní spoje při výrobě bazénů díky moderní technologii!

» DOPRAVA ZDARMA

Každý náš bazén ZDARMA odvezeme - tato nabídka platí pro ČR a bazénové sety standardní šířky 3 metry.

» Doplněna fotogalerie bazénů

Dnes jsme na vaše přání doplnili fotogalerii našich bazénů o nové fotografie z našich realizací. Můžeme se pochlubit opravdu krásnými fotkami. Přesvěčte se!

» 3000 bazénů hotovo !!!

Dokončili jsme realizaci plastového bazénu s pořadovým číslem: 3000. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a vzhůru do další tisícovky.

Fotogalerie Fotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Prodej příslušenství k bazénůmFotogalerie - Různé -  ostatní - Zapuštěný plastový bazénFotogalerie - Instalace bazénů - Rochling - kvalitní materiál pro výrobu bazénůFotogalerie - Naše bazény - Plastový bazén u rodinného domuFotogalerie - Technologie - Technologie a napojení nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Plastový bazén s vnitřními schodyFotogalerie - Naše bazény - Plastový bazén - instalaceFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Kancelář - výroba plastových bazénů
Plastové bazény
Plastové bazény ve vysoké kvalitě !!!
Telefon 773 903 943
Adresa Boleslavská 23, 27715 Tišice - Chrást
E-mail infob-v@seznam.cz

Plastové bazény - akční ceny a slevy

Kruhový - kulatý plastový bazén od 14 900 Kč
Oválný plastový bazén od 21 900 Kč
Obdélníkový plastový bazén od 23 900 Kč

Plastové zahradní zapuštěné bazény

Naše zahradní zapuštěné plastové bazény jsou vysoce kvalitní a jsme schopni díky tomu že jsme výrobci, navrhnout a zpracovat plastový bazén přesně dle vašich požadavků.

Výroba plastových bazénů

Plastové bazény z naší výroby jsou určeny obetonování a následné úpravě okolí bazénu. Plastové bazény jsou vyráběny stroji s digitální kontrolou švýcarské značky LEISTER.

Doprava, montáž a instalace bazénů

Objednané a vyrobené bazény instalujeme na předem vybetonovanou desku. Naše bazény jsou vyztuženy pro zapuštění do terénu a připraveny pro obetonování.

Akce a ZDARMA ke každé objednávce

Tester bazénové vody
polystyren na izolaci obvodu bazénu
50% sleva na vysavač bazénu DE LUX
Více o akcích a slevách ZDE!

Letní dětské tábory Levné plastové bazény
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ