Pro nový bazén volejte 773 903 943

Obdélníkové plastové bazény

Obdélníkový tvar patří k základnímu provedení bazénu. Plastový bazén s obdélníkovým půdorysem je standardem. Obdelníkový tvar umožňuje instalaci do většiny zahrad a prostor a je možné ho doplnit praktickým zastřešením bazénů, která jsou také v naší nabídce.

Chcete klasický obdélníkový plastový bazén?

V případě že si přejete klasický obdélníkový plastový bazén, kontaktujte nás. Bazény z naší nabídky se vyznačují vysokou kvalitou, precizním spracováním a dlouhou životností.

Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů
Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů Obdélníkový plastový bazén - výroba plastových bazénů

Obdélníkové bazény za akční ceny ve zvýhodněných setech

Obdélníkové bazény také naleznete v našich zvýhodněných setech s bohatým příslušenstvím jako jsou schůdky, filtrace, instalace do 5 metrů až po zastřešení bazénů a můžete tak získat plastový bazén za akční, zvýhodněnou cenu.

Novinky

» AKCE V ELIKONOCE 2021

» ZIMNÍ AKCE - Dárky a slevy!

Při objednávce do 30.11.2019 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
- ZDARMA tester bazénové vody - slouží k měření hodnot chloru a Ph bazénové vody
- kompletní vysavač bazénu DE LUX
- tepelná izolace dna bazénu
- filtrační písek
(vše platí pro kompletní bazénové sety)

» Nové ceny

» Nejmodernější technika na trhu!

Od roku 2015 disponujeme nejmodernější technikou svařování na trhu - odolné a kvalitní spoje při výrobě bazénů díky moderní technologii!

» DOPRAVA ZDARMA

Každý náš bazén ZDARMA odvezeme - tato nabídka platí pro ČR a bazénové sety standardní šířky 3 metry.

» Doplněna fotogalerie bazénů

Dnes jsme na vaše přání doplnili fotogalerii našich bazénů o nové fotografie z našich realizací. Můžeme se pochlubit opravdu krásnými fotkami. Přesvěčte se!

» 3000 bazénů hotovo !!!

Dokončili jsme realizaci plastového bazénu s pořadovým číslem: 3000. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a vzhůru do další tisícovky.

Fotogalerie Fotogalerie - Instalace bazénů - Výroba schodů pro plastový bazénFotogalerie - Naše bazény - Zapuštěný plastový bazén na zahraděFotogalerie - Naše bazény - Naše plastové bazényFotogalerie - Výroba bazénu - Výroba bazénu - fotografie z výroby plastového bazFotogalerie - Různé -  ostatní - Plastový bazén při instalaci u domuFotogalerie - Zvýhodněné sety - Zvýhodněný bazénový set 2Fotogalerie - Instalace bazénů - Plastový bazén u rodinného domuFotogalerie - Instalace bazénů - Výroba plastového bazénuFotogalerie - Různé -  ostatní - Zapuštěný plastový bazénFotogalerie - Naše bazény - Naše plastové bazényFotogalerie - Instalace bazénů - Prodej příslušenství k bazénům
Plastové bazény
Plastové bazény ve vysoké kvalitě !!!
Telefon 773 903 943
Adresa Boleslavská 23, 27715 Tišice - Chrást
E-mail infob-v@seznam.cz

Plastové bazény - akční ceny a slevy

Kruhový - kulatý plastový bazén od 14 900 Kč
Oválný plastový bazén od 21 900 Kč
Obdélníkový plastový bazén od 23 900 Kč

Plastové zahradní zapuštěné bazény

Naše zahradní zapuštěné plastové bazény jsou vysoce kvalitní a jsme schopni díky tomu že jsme výrobci, navrhnout a zpracovat plastový bazén přesně dle vašich požadavků.

Výroba plastových bazénů

Plastové bazény z naší výroby jsou určeny obetonování a následné úpravě okolí bazénu. Plastové bazény jsou vyráběny stroji s digitální kontrolou švýcarské značky LEISTER.

Doprava, montáž a instalace bazénů

Objednané a vyrobené bazény instalujeme na předem vybetonovanou desku. Naše bazény jsou vyztuženy pro zapuštění do terénu a připraveny pro obetonování.

Akce a ZDARMA ke každé objednávce

Tester bazénové vody
polystyren na izolaci obvodu bazénu
50% sleva na vysavač bazénu DE LUX
Více o akcích a slevách ZDE!

Letní dětské tábory Levné plastové bazény
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ