Pro nový bazén volejte 773 903 943

Výroba plastových bazénů - plastove-bazeny.cz

Naše společnosti vyrábí celoplastové obdélníkové, kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru PP o tloušťce 5 mm, který je prověřeným materiálem pro stavbu bazénů, odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření. V naší nabídce jsou tak kvalitní plastové bazény, které jsou správnou investicí do vodních radovánek na vaší zahradě pro celou rodinu.

Materiál pro výrobu plastových bazénů - Rochling Materiál pro výrobu plastových bazénů - Rochling

Rozměry bazénů a technická specifikace

Plastové bazény vyrábíme v různých velikostech a tvarech (dle přání zákazníka). Velikost bazénů se pohybuje až do rozměru 9x3 m a výšky od 120 do 150 cm. Dno bazénu je zhotoveno z několika PP desek o síle 5 mm (počet desek je úměrný velikosti bazénu). Desky jsou spojeny svárem, metodou horkovzdušného svařování. Plášť bazénu je zhotoven z návinu z polypropylenu o síle 5 mm a spojen svárem. Takto připravený plášť bazénu je oboustranně přivařený ke dnu extruderem. Vlastní stěna bazénu je vyztužena speciální konstrukcí z PP, ve vzdálenosti cca 50 cm od sebe.

Výroba plastového bazénu - Tišice Výroba plastových bazénů - Tišice


Dle přání zákazníka montujeme plastové vnitřní, nebo venkovní schodiště ze speciálního protiskluzového materiálu

Při výrobě bazénu zakončujeme bazén modrou polypropylenovou trubkou o průměru 32mm v úrovni dlažby.

Vlastnosti PP desek jsou stálost mechanických vlastností i při nízkých teplotách, vysoká houževnatost, dobrá tvarová stálost, odolnost vůči UV záření a povětrnostním podmínkám, barevná stálost, snadná opracovatelnost, svařitelnost a netříštivost.

Bazény doporučujeme tepelně izolovat. Stěny a dno - 30 mm polystyrenu po celém obvodě.

Do stěn bazénu montujeme skimmer (přepadový odvod vody z bazénu do filtrační stanice), trysky (přívod přefiltrované vody z filtrační stanice zpět do bazénu) a na přání zákazníka světla. Rozvodné trubky jsou spádově svedeny do filtrační šachty.

Montáž a instalace bazénu

Bazény do rozměru 3 x 9 x 1,5 m vozíme na stavbu hotové. Základová deska je vždy o 20cm větší z každé strany bazénu. Základovou armaturovanou desku je vždy potřeba předem nachystat a to o síle 15cm ! Beton je dobře vyzrálý cca po 14 dnech. Na tuto desku se položí polystyren o síle 30 mm a osadí se bazén. Pro obetonování poté použijeme polosuchý beton. Ale nejdříve rozepřeme podélné protilehlé stěny a bazén napustíme vodou do výšky cca 20-30 cm. Z vnějšku bazén do výšky napuštěné vody obsype betonem s armaturou, který moc nehutníme. Druhý den zvýšíme hladinu o dalších 20-30 cm a provedeme totéž.

Bazén pokud možno nikdy nevypouštíme !!!

Problémy se spodní vodou

Pokud se máte na pozemku spodní vodu, či se domníváte, že by se u Vás mohla vyskytnout, nebo budujete bazén na mokrém nestabilním pozemku doporučujeme snížit hladinu spodní vody pod úroveň základní betonové desky, např. do blízké kanalizace, ven ze svahu apod. Není-li to možné, doporučujeme vybudovat kontrolní šachtu s možností instalace ponorného čerpadla a po celou dobu instalace bazénu vodu odčerpávat.

K usazení bazénu na betonovou desku je potřeba zajistit dostatečné množství osob, aby nedošlo špatnou manipulací k jeho poškození

Filtrace vody

Filtrační zařízení (lze zakoupit u naší firmy) je možno umístit do sklepa, do garáže nebo do šachty. Velikost šachty se odvíjí od množství komponentů, které by měli být do bazénu nainstalovány. Plastovou šachtu na filtraci lze objednat u naší firmy. Šachtu usadíme na vybetonovanou desku o síle 10 - 15cm a obsypeme betonovou směsí o síle 10cm.

Novinky

» AKCE JARO 2023

Při objednávce do konce března 2023 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
  • doprava po ČR
  • filtrační písek
  • (vše platí pro kompletní bazénové sety)

» AKCE VELIKONOCE 2021

» ZIMNÍ AKCE - Dárky a slevy!

Při objednávce do 30.11.2019 nabízíme zdarma k bazénovému setu:
- ZDARMA tester bazénové vody - slouží k měření hodnot chloru a Ph bazénové vody
- kompletní vysavač bazénu DE LUX
- tepelná izolace dna bazénu
- filtrační písek
(vše platí pro kompletní bazénové sety)

» Nové ceny

» Nejmodernější technika na trhu!

Od roku 2015 disponujeme nejmodernější technikou svařování na trhu - odolné a kvalitní spoje při výrobě bazénů díky moderní technologii!

» DOPRAVA ZDARMA

Každý náš bazén ZDARMA odvezeme - tato nabídka platí pro ČR a bazénové sety standardní šířky 3 metry.

» Doplněna fotogalerie bazénů

Dnes jsme na vaše přání doplnili fotogalerii našich bazénů o nové fotografie z našich realizací. Můžeme se pochlubit opravdu krásnými fotkami. Přesvěčte se!

» 3000 bazénů hotovo !!!

Dokončili jsme realizaci plastového bazénu s pořadovým číslem: 3000. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a vzhůru do další tisícovky.

Fotogalerie Fotogalerie - Technologie - Technologie a napojení nového plastového bazénuFotogalerie - Zvýhodněné sety - Zvýhodněný bazénový set 6Fotogalerie - Instalace bazénů - Zapuštění plastového bazénu na místoFotogalerie - Instalace bazénů - Kancelář - výroba plastových bazénůFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Naše bazény - Naše plastové bazény Fotogalerie - Technologie - Technologie a napojení nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Instalace nového plastového bazénuFotogalerie - Instalace bazénů - Zapuštěný zahradní bazén od Bazény-výrobaFotogalerie - Naše bazény - Instalace plastového bazénuFotogalerie - Výroba bazénu - Výroba bazénu - z výroby plastového bazénu
Plastové bazény
Plastové bazény ve vysoké kvalitě !!!
Telefon 773 903 943
Adresa Boleslavská 23, 27715 Tišice - Chrást
E-mail info@bazenyvyroba.cz

Plastové bazény - akční ceny a slevy

Kruhový - kulatý plastový bazén od 14 900 Kč
Oválný plastový bazén od 21 900 Kč
Obdélníkový plastový bazén od 23 900 Kč

Plastové zahradní zapuštěné bazény

Naše zahradní zapuštěné plastové bazény jsou vysoce kvalitní a jsme schopni díky tomu že jsme výrobci, navrhnout a zpracovat plastový bazén přesně dle vašich požadavků.

Výroba plastových bazénů

Plastové bazény z naší výroby jsou určeny obetonování a následné úpravě okolí bazénu. Plastové bazény jsou vyráběny stroji s digitální kontrolou švýcarské značky LEISTER.

Doprava, montáž a instalace bazénů

Objednané a vyrobené bazény instalujeme na předem vybetonovanou desku. Naše bazény jsou vyztuženy pro zapuštění do terénu a připraveny pro obetonování.

Akce a ZDARMA ke každé objednávce

Tester bazénové vody
polystyren na izolaci obvodu bazénu
50% sleva na vysavač bazénu DE LUX
Více o akcích a slevách ZDE!

Levné plastové bazény
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ